Vánoční soutěž v bowlingu 2015

01.12.2016 20:21

Poslední týden před Vánoci jsme se sešli a společně uspořádali první Vánoční turnaj v bowlingu, který se konal 14.12.2015 v Bowling Lucerna. Přihlásilo se 7 týmů po 5 hráčích.

Hrálo se o putovní pohár, který bude společně s fotkou výherců vystaven na děkanátu.

Byli jsme potěšeni, s jakým nadšením všichni soutěžící hráli. Vítěz však mohl být jen jeden. Hlavní cenu turnaje, putovní pohár, získal tým ,,Čaje s citrónem“ s celkovým počtem 535 bodů. První místo jsme odměnili ještě poukázkou na (utkání v) Laser game a taštičkou s věcmi od Wikiskript. Stříbro získala skupina s názvem ,,Ballbusters“ s počtem 531 bodů a bronzoví skončili ,,Dlouhoprsťaci“ s 528 body. Obě místa jsme odměnili taštičkou s věcmi od Wikiskript.

Aby nebylo soutěžení málo, připravili jsme ještě dvě menší soutěže a tím umožnili, aby mohli vyhrát
i ostatní – tentokrát hrál pouze jeden hráč z každého týmu. V první odvetě šlo o nejlepší hod a v druhé o nejlepší hod pozpátku, zády kuželkám. Oba výherce jsme odměnili poukázkou na Laser game.

Tímto bychom chtěli poděkovat vítězům, všem zúčastněným a také sponzorům. Budeme se těšit i na další Vánoční turnaj s novými soutěžemi plných překvapení.